• BİR LİDERİN DOĞUŞU

  

BİR LİDERİN DOĞUŞU
Köşe Yazarı: Abdullah KÖMÜR Okunma: 56275 Tarih: 29.05.2018

Aynen bu sözlerle takdim edildi bir lider ;

"Gel Bakalım buraya Muharrem İNCE."

Hakkını yemeyelim Kılıçdaroğlu' nun takdim ederken birde " Sayın " dedi Muharrem isminden önce. Bu yazıyı yazmadan defalarca izledim Kılıçdaroğlu' nun partisinin Cumhurbaşkanı adayının açıkladığı günde ki videoyu. Sizlere de  tavsiye ediyorum değerli okuyucularım tekrar tekrar izleyin o anları.  Çünkü verilen ince mesajları, bilinçaltlarında ki düşüncelerini ve ruh hallerini görebileceksiniz o zaman.

Şu soruları Muharrem İNCE ‘ ye sormayı çok arzu ederdim. Daha dün Genel Başkanınız  için “ Ak parti her seçimde sizi  çıkmışsın yenmiş çıkmışsın yenmiş “ sözü henüz kulağımız da çınlarken siz sayın İNCE , Kemal beyden farklı olarak ne yapacaksınız da seçimi kazanacaksınız? Yerden yere vurduğunuz Kılıçdaroğlu’ nu sırf sizi Cumhurbaşkanı adayı gösterdi diye onun elini havaya kaldırmasanız olmaz mıydı? Soruma cevap çok geçmeden Muharrem İNCE’ den geldi katıldığı bir canlı yayın programında.

Akıl almaz açıklamalarla aslında bu kanattan gelen şahısların hiç bir öneminin olmadığını zihniyetlerinin hiç bir zaman değişmeyeceğini bir kez daha gösterdi.

-Yerli otomobili zaman kaybı gereksizdir, yaptırmayacağız.

-Kanal İstanbul projesini durduracağız.

Bu sözlerin sahibi milli ve yerli duygulardan tamamen uzak, batıya göz kırpan İNCE’ ye ait.

Yıkım ve Son verme projelerinin mimarı Muharrem İNCE birçok açıklamada bulundu ama hiç birinin ele tutulur bir yanı yok.

Muharrem İNCE acaba CHP başında Genel Başkan olarak Cumhurbaşkanı seçimine girmiş olsaydı daha güçlü bir profile sahip olur muydu bu avantaj sağlar mıydı ona diye düşünüyordum. O da böyle düşünmüş olmalı ki daha önce  bunu dile getirmişti “ CHP genel başkanı doğal başkan adayıdır bundan kaçamaz” diyordu. Peki sormazlar mı adama yahu kendi partine baş olmaya uygun görülememişsin kaç defa KILIÇDAROĞLU karşında yenilmişsin, nasıl baş olacaksın bu ülkeye? Tabi öyle söz de denildiği gibi bal gibide olur demekle olmuyor.

Zaten güçlü profili bırak, kısa sürede kredisini yitirdi bile Muharrem İNCE ve beterin bateride varmış sözünü somutlaştırmış oldu.

Kendisine yakın vekillerin aday gösterilmediğine bakılırsa beli ki Muharrem İNCE’ nin partisinden de ayağını kesecekler gibi görünüyor.

Gider ayak bu adam hiç mi doğru bir söz söylemedi yahu  diye soran olursa hemen söyleyivereyim ben “ Bu kafa ile CHP ‘ den iktidar olmaz” dedi asansörde Sayın Muharrem İNCE.

Siyaset Haberleri Arşivi
Spor Haberleri Arşivi