• Otomatik

  

Ömer Kurnaz’dan Başkanlara Ziyaret
Kaynak: Meryem ELMASTAŞ Okunma: 64432 Tarih: 20.04.2019

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Tarsus Şube Başkanı ve Genel Merkez Mali Sekreteri Ömer Kurnaz, yerel seçimlerde Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Vahap Seçer, Tarsus Belediye Başkanlığı’na seçilen Haluk Bozdoğan ve Çamlıyayla’da güven tazeleyen İsmail Tepebağlı’ya “hayırlı olsun” ziyaretlerinde bulundu.
 
Çalışma arkadaşlarıyla birlikte Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i Taş binada ziyaret eden Başkan Ömer Kurnaz, “Sayın Seçer’le uzun yıllara dayalı dostluğumuz bulunuyor. Kendisiyle Milletvekilliği görevini yürütürken, Ankara’da da sık sık bir araya gelme fırsatımız oldu. Halka hizmet aşkı ile dolu olan, hem iş dünyasında hem de siyasette başarılı çalışmalara imza atan bir kişi. Üstlendiği Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinde de başarılı çalışmalara imza atacağına gönülden inanıyorum” diye konuştu.
 
Başkan Ömer Kurnaz, bir Tarsuslu olarak Vahap Seçer’i Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğunda görmekten dolayı ayrıca mutlu olduğunu belirterek, “Bir Tarsuslu olarak sevdiğimiz bir hemşehrimizin Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı kazanması mutluluğumuzu daha da arttırmış durumda. Tarsus’a ayrı bir önem vereceğinize gönülden inanıyorum. Bir kez daha üstlendiğiniz bu zor görevde sizlere başarılar diliyorum” dedi.
 
Başkan Kurnaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Seçer’i, TÜED olarak Ankara’da açtıkları misafirhaneye ağırlamak istediklerini dile getirerek, davette bulundu.
 
Başkan Ömer Kurnaz ve Emekliler Derneği’nin yöneticilerinin ziyaretlerinden dolayı oldukça mutlu olduğunu ifade eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ise “Sayın Ömer Kurnaz’da Türkiye Emekliler Derneği Genel Merkezi’nde üstlendiği görevle, hem Tarsuslulara, hem Mersinlilere, hem de tüm Türkiye’deki emeklilere hizmet veriyor. Kendisiyle 30-35 yıl öncesinden başlayan bir diyalogumuz var. Bizlerin amacı, halkımız arasında ayrım yapmadan, ayırmadan il’in tüm ilçelerine hak ettiği hizmetleri götürmektir… Bu noktada görevi devralır almaz ivedilikle çalışmalarımıza başladık. Acil konulara öncelik vererek planlamalar yapıyoruz. Aydınlık Mersin’in geleceğini inşa etme adına el birliğiyle çalışacağız. Sayın Ömer Kurnaz’a ve çalışma arkadaşlarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.
 
HALUK BOZDOĞAN’A ZİYARET
31 Mart yerel seçimlerinde Tarsus Belediye Başkanlığı’na seçilen Dr. Haluk Bozdoğan’ı da makamında ziyaret eden TÜED Genel Merkez Mali Sekreteri Ömer Kurnaz, başarı dileklerini iletti.
 
Kurnaz, “Sayın Doktorumuz 2014 yılında talip olduğu bu kutsal göreve halkımızın teveccühü ile bu seçimde kazanma şansı buldu. Kendisini tebrik ediyorum. Sayın Bozdoğan’ın güzel çalışmalara imza atacağına inanıyorum. Tarsus’un beklentileri büyük. Bu noktada bizlerde elimizden gelenin en iyisini yapmaya ve destek olmaya hazırız” dedi.

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan ise Başkan Ömer Kurnaz ve çalışma arkadaşlarına nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Amacımız Tarsus’u sosyal ve ekonomik olarak güçlendirmek, istihdama katkı sağlamaktır. Bu konuda çalışmalar yürüteceğiz” dedi.
 
ÇAMLIYAYLA ZİYARETİ
Seçimlerde halkın güvenoyunu alarak 3. kez Çamlıyayla Belediye Başkanlığı’na seçilen İsmail Tepebağlı’yı da ziyaret eden Başkan Ömer Kurnaz, kendisine çiçek verdi.
 
Kalabalık bir şekilde ziyaretlerini gerçekleştiren Emekliler Derneği yöneticileri, Başkan Tepebağlı’nın güzel hizmetlerini bu dönemde de sürdüreceğine inandıklarını söylediler.

 


 • BAKİ ŞİMŞEK’TEN; TUNCELİNİN ADINI DEĞİŞTİREN BELEDİYE BAŞKANINA SERT TEPKİ BAKİ ŞİMŞEK’TEN; TUNCELİNİN ADINI DEĞİŞTİREN BELEDİYE BAŞKANINA SERT TEPKİ
 • BAŞKAN BOZDOĞAN, 10 YIL ÖNCE İPTAL EDİLEN DOLMUŞ HAT SAHİPLERİNE MÜJDE VERDİ BAŞKAN BOZDOĞAN, 10 YIL ÖNCE İPTAL EDİLEN DOLMUŞ HAT SAHİPLERİNE MÜJDE VERDİ
 • BAŞKAN YILMAZ; “STK’LAR İLE UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞACAĞIZ” BAŞKAN YILMAZ; “STK’LAR İLE UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞACAĞIZ”
 • CHP İL KADIN KOLLARININ ARTAN KADINA ŞİDDET OLAYLARINA İLİŞKİN YAPTIĞI BASIN AÇIKLAMASI CHP İL KADIN KOLLARININ ARTAN KADINA ŞİDDET OLAYLARINA İLİŞKİN YAPTIĞI BASIN AÇIKLAMASI
 • Camiler ve Mezarlıklar Ramazan Bayramına Hazırlanıyor Camiler ve Mezarlıklar Ramazan Bayramına Hazırlanıyor
 • Tarsus Belediyesi 120 Geçici İşçi Alımı Yapacak Tarsus Belediyesi 120 Geçici İşçi Alımı Yapacak
 • Borsa üyeleri iftarda buluştu Borsa üyeleri iftarda buluştu
 • Başkan Bozdoğan, Basın Mensuplarıyla İftarda Buluştu Başkan Bozdoğan, Basın Mensuplarıyla İftarda Buluştu
 • RAMAZAN’IN MANEVİ İKLİMİ TOROSLAR’DA DORUĞA ÇIKTI RAMAZAN’IN MANEVİ İKLİMİ TOROSLAR’DA DORUĞA ÇIKTI
 • Komutanlardan Başkan Seçer’e Ziyaret Komutanlardan Başkan Seçer’e Ziyaret
 • BAŞKAN BOZDOĞAN; “ HER MUHTARLIĞA PERSONEL GÖREVLENDİRECEĞİZ” BAŞKAN BOZDOĞAN; “ HER MUHTARLIĞA PERSONEL GÖREVLENDİRECEĞİZ”
 • TOROSLAR BUNGALOV YAYLA EVLERİ PROJESİNDE SONA YAKLAŞILDI TOROSLAR BUNGALOV YAYLA EVLERİ PROJESİNDE SONA YAKLAŞILDI
 • Tarsus’ta CHP’den Alternatif 19 Mayıs Kutlaması Tarsus’ta CHP’den Alternatif 19 Mayıs Kutlaması
 • Toroslar’da, 1919 Adet Fidan Toprakla Buluştu Toroslar’da, 1919 Adet Fidan Toprakla Buluştu
 • YÜZLERCE VATANDAŞ, BAŞKANI TEBRİK ETMEK İÇİN UZUN KUYRUKLAR OLUŞTURDU YÜZLERCE VATANDAŞ, BAŞKANI TEBRİK ETMEK İÇİN UZUN KUYRUKLAR OLUŞTURDU