• Otomatik

  

TADER Kurucu Başkanı ve AK Parti 25-26.Dönem Milletvekili A. Adayı Semih Özsu Tarsus’un düşman işgalinden kurtuluşunun 96. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Kaynak: Meryem ELMASTAŞ Okunma: 183082 Tarih: 26.12.2017

TADER Kurucu Başkanı ve AK Parti 25-26.Dönem Milletvekili A. Adayı Semih Özsu Tarsus’un düşman işgalinden kurtuluşunun 96. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

’’ Tarsus’umuzun düşman işgalinden kurtuluşunun 96.yıldönümünü büyük bir coşkuyla ve gururla kutluyoruz’’.

Bağımsızlık mücadelesin de, işgal altında bulunan Tarsus’u düşman işgalinden kurtarmak için, büyük bir kahramanlık örneği gösteren, Atalarımız genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla, çocuğuyla birlikte yurdun her yerinde olduğu gibi, Tarsus için de tek yürek olmuş, inanmış ve 27 Aralık 1921’de Allah’ın izniyle düşmanı yenerek Tarsus’u düşman işgalinden kurtarmıştır’’ .

Bizler, Türk, Kürt, Laz, Arap, Çerkez, Zaza, alevi, sunni olarak hiçbir etnik ayrım yapmadan, birbirlerine kenetlenerek bağımsızlık mücadelesi vermiş, zaferler kazanmış, kahramanlık destanları yazmış bir ecdadın torunlarıyız. Bu nedenle, bizi bölmeye, parçalamaya ve bu topraklar da iç savaş çıkartmaya kimsenin gücü yetmez.
Atalarımızın emanetine ihanet etmeyecek kadar asil, ihanet edenleri de yok edecek kadar güçlü, inanmış bir milletiz. Bunu da geçmişte Çanakkale’de, Dumlupınar da, Tarsus’ta, Mersin’de yurdun işgal altındaki her bölgesinde olduğu gibi, günümüzde de 15 Temmuz’da korkmadan düşünmeden vatan uğruna canlarını feda eden, vatan sevgisini herşeyin üstünde tutan asil bir millet olarak herzaman ispat etmişizdir. Bu nedenle de, Dünya’daki hiçbir devlet ya da terör örgütleri bizleri vatanımız ve demokrasiye bağlılığımızla sınamaya kalkmamalıdır.

Bu duygularla başta, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin bütün Kahramanlarını ve günümüzde vatan hainlerine karşı ülkemizin bekası ve milletimizin huzuru için mücadele ederken canlarını feda eden, bütün Şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyorum. Mekanları cennet, ruhları şad olsun’’ dedi.      Bu duygularla başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını ve günümüzde vatan hainlerine karşı ülkemizin huzuru için mücadele ederken şehit olan kahraman askerlerimizi, polislerimizi rahmetle, minnetle ve saygıyla anıyorum.
Mekanları cennet,
Ruhları şad olsun. Bu duygularla başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını ve günümüzde vatan hainlerine karşı ülkemizin huzuru için mücadele ederken şehit olan kahraman askerlerimizi, polislerimizi rahmetle, minnetle ve saygıyla anıyorum.
Mekanları cennet,
Ruhları şad olsun.B

Bu duygularla başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını ve günümüzde vatan hainlerine karşı ülkemizin huzuru için mücadele ederken şehit olan kahraman askerlerimizi, polislerimizi rahmetle, minnetle ve saygıyla anıyorum.
Mekanları cennet,
Ruhları şad olsun.Bu duygularla başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını ve günümüzde vatan hainlerine karşı ülkemizin huzuru için mücadele ederken şehit olan kahraman askerlerimizi, polislerimizi rahmetle, minnetle ve saygıyla anıyorum.
Mekanları cennet,
Ruhları şad olsun.


 • BOZDOĞAN ŞEHİR MERKEZİNİN NABZINI TUTUYOR BOZDOĞAN ŞEHİR MERKEZİNİN NABZINI TUTUYOR
 • BELEDİYE PERSONELLERİNE SIFIR ATIK EĞİTİMİ BELEDİYE PERSONELLERİNE SIFIR ATIK EĞİTİMİ
 • Ali Boltaç “Projelerimizle kentin geleceğine hayat vereceğiz” Ali Boltaç “Projelerimizle kentin geleceğine hayat vereceğiz”
 • Kamyon, Yol Kenarındaki 2 Polis Aracına Çarptı: 1 Polis Şehit, 2'si Polis 8 Yaralı Kamyon, Yol Kenarındaki 2 Polis Aracına Çarptı: 1 Polis Şehit, 2'si Polis 8 Yaralı
 • MAHKEME KARARI “CEMEVLERİ İBADETHANEDİR, ELEKTRİK FATURASI DİYANET TARAFINDAN ÖDENECEK” MAHKEME KARARI “CEMEVLERİ İBADETHANEDİR, ELEKTRİK FATURASI DİYANET TARAFINDAN ÖDENECEK”
 • Ankara'da iki tren çarpıştı: Ölü ve yaralılar var Ankara'da iki tren çarpıştı: Ölü ve yaralılar var
 • Bahçeli, Ülkü Ocakları'ndaki Tüm Yönetimi Görevden Aldı Bahçeli, Ülkü Ocakları'ndaki Tüm Yönetimi Görevden Aldı
 • Kocamaz'ın İlçe Ziyaretleri Sürüyor Kocamaz'ın İlçe Ziyaretleri Sürüyor
 • YEŞİLTEPE MAHALLESİ ÇOK AMAÇLI SOSYAL TESİS VE TAZİYE EVİNE KAVUŞUYOR YEŞİLTEPE MAHALLESİ ÇOK AMAÇLI SOSYAL TESİS VE TAZİYE EVİNE KAVUŞUYOR
 • KÖY ZİYARETLERİ MİTİNGE DÖNÜŞÜYOR KÖY ZİYARETLERİ MİTİNGE DÖNÜŞÜYOR
 • Dinçer Kdv ve Ötv İndiriminde Süre Uzatılmalı Dinçer Kdv ve Ötv İndiriminde Süre Uzatılmalı
 • Tuna: Tuna: "Yediğimiz Her Lokmada Çiftçilerimizin Emeği ve Alın Teri Vardır"
 • Sanayi Sitesindeki Yedek Parça Dükkanı Yangında Küle Döndü Sanayi Sitesindeki Yedek Parça Dükkanı Yangında Küle Döndü
 • BAŞKAN CAN, HİZMET BİLGİLENDİRME TOPLANTILARINA DEVAM EDİYOR BAŞKAN CAN, HİZMET BİLGİLENDİRME TOPLANTILARINA DEVAM EDİYOR
 • TARSUS BELEDİYESİ TOPLU KONUT KURALARI ÇEKİLDİ TARSUS BELEDİYESİ TOPLU KONUT KURALARI ÇEKİLDİ

En Yeni Haberler
 • Köseoğlu EvKur
 • Karakaya Konsept