• 328-devlet-bakani-caglayan-mersin--de.html

  

DEVLET BAKANI ÇAĞLAYAN MERSİN' DE
Meryem Elmastas 631930 16.04.2011

Devlet Bakanı ve Ak Parti Mersin 1.Sıra Milletvekili Adayı Zafer Çağlayan ’a Tarsus ve Mersin’de büyük sevgi gösterisinde bulunuldu. Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, Çamtepe Otoban Gişeleri önünde yüzlerce araçtan oluşan bir araç konvoyu ile karşılanırken, partililer ve vatandaşlar, 1. Sıra Milletvekili adaylarına davul zurna eşliğinde halay çekerek, bayram havasında bir kucaklaşma töreni düzenlediler.

     Çamtepe gişeleri mevkiinde seçim otobüsüne güçlükle giren Çağlayan, daha sonra kendisini karşılayanları selamlayarak ilerlediği Tarsus Şehir Merkezine doğru giderken cadde ve sokaklarda bulunan esnaf ve vatandaşlar tarafından alkış yağmuruna tutuldu.

     Partisinin Mersin İl Teşkilatında önemli açıklamalarda bulunması beklenen Çağlayan’ı Otoban Girişinde Ak Parti Mersin Milletvekillerinden Kürşat Tüzmen ve Ömer İnan’ın yanı sıra Ak Parti Mersin 2. sıra Milletvekili Adayı Ahmet Tevfik Uzun, Ak Parti Tarsus İlçe Başkanı Av. Hakkı Meniz, Oda ve Dernek Başkanları, partililer ve vatandaşlar karşıladı.

     Çağlayan’ın önümüzdeki günlerde Tarsus’ta da çeşitli ziyaretlerde bulunması bekleniyor.

    
 
 
 

Siyaset Haberleri Arşivi
Spor Haberleri Arşivi