• 321-belediye-den-pilav-ve-bal-serbeti.html

  

BELEDİYE'DEN PİLAV VE BAL ŞERBETİ
Meryem Elmastas 627826 14.04.2011

Tarsus Belediyesi, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle (Cuma) Ulu Cami ve Cetvel Dörtlemez Camilerinde Cuma namazından sonra vatandaşlara Buhara Pilavı ve Bal Şerbeti ikram edecek.

Peygamber Efendimizin dünyaya gelişinin yıldönümü sebebiyle düzenlenen Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında vatandaşlara pilav ve bal şerbeti ikram edeceklerini belirten Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, kutlu doğumun aziz vatanımızın huzur ve mutluluğuna, milletimizin birlik ve beraberliğine vesile olmasını diledi.

Başkan Kocamaz, “Varlığımızın sebebi; ‘Sen olmasaydın kainatı yaratmazdım’ sözünün muhatabı, alemlere rahmet olarak gönderilmiş, kainat güneşimiz, sevgili Peygamberimizin dünyaya teşrifleri anısına düzenlenen “Kutlu Doğum Haftası”nın tüm insanlığa ve milletimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz eder, barış, huzur ve kardeşliğe, insanlığın kurtuluşuna vesile olmasını temenni ediyorum. Bu şerefli ve mübarek gün vesilesiyle  Cuma namazından sonra Cetvel Dörtlemez ve  Ulu Camilerinde Buhara Pilavı ve Bal Şerbeti vatandaşlarımıza ikram edeceğiz” dedi.
 
 
 

Güncel Haberler Arşivi
Siyaset Haberleri Arşivi
Spor Haberleri Arşivi