• 3112-ideal-basketbolcular-tarsus-belediyespor-bayan-takimiyla-biraraya-gelerek-idealliler-basketbolcu-ablalarina-maclarda-destek-sozu-verdi.html

  

İdeal Basketbolcular Tarsus Belediyespor Bayan Takımıyla Bir Araya Geldiler
Meryem Elmastas 631161 17.11.2013

İdeal Basketbol Akademisi antrenmanında ideal basketbolcularla bir araya gelen Tarsus Belediyespor bayan basketbol takımı çocuklarla beraber neşeli dakikalar geçirerek fotoğraflar çekilerek ideal basketbolcuları mutlu ettiler.

 İdeal Basketbol Akademisi Genel Koordinatörü Ahmet Daşcı yaptığı açıklamada; öncelikle Tarsus Belediyespor Baş antrenörü Sayın Olcay Orak Hocamıza, idari ekibe ve bayan takımımıza çocuklarımızı kırmayarak idmanımıza katıldıklarından dolayı çok teşekkürlerimi iletiyorum. Tarsus’ta basketbol adına hepimiz emek etmekte ve basketbolu Tarsus’ta en yüksek yerlere çıkarmaya çalışıyoruz. Bu yolda tabiki profesyonel takımların olması etkilidir.Şimdilik bayan takımımız profesyonel ligde mücadele etmektedir.Birde Beko Basketbol Liginde erkek takımımız olması tabiki biz Tarsusluları basketbol seviyesi olarak güzel yerlere getirir.Basketbol seviyesini yükseltmek sadece biz antrenörlerin sporcuların görevi değildir.En büyük görev Tarsus halkınındır. Liglerdeki takımlarımızın maçlarında destek vererek  salonlarımızı doldurarak en büyük görevi halkımız yerine getirmiş olur.Tüm halkımızı maçlarda salonumuza davet ediyoruz.

Spor Haberleri Arşivi