• 3065-3streetball-festivali-sona-erdi.html

  

3.Streetball Festivali Sona Erdi
Meryem Elmastas 630842 05.11.2013

Açıldığı ilk günden bu yana hem Tarsusluların keyifli buluşma mekanı olan hem de hemşerilerini etkinlikleriyle mutlu eden Tarsu AVM bu kez de Sokak Basketbol’u (Streetball) Festivali’yle adından söz ettirdi.

Festival boyunca düzenlenen dans gösterileri ve etkinliklerin yanı sıra Güneş Özel Eğitim Merkezi’nden gelen engelli öğrencilerin yaptığı bayrak gösterisi ile Tarsus Jimnastik Kulübü’nün yapmış olduğu jimnastik gösterisi büyük alkış aldı. Yetenek Sizsiniz yarışmasının finalistlerinden Karizma Show grubunun gösterileri nefes keserken, Adana Genç Engelliler Spor Kulübü ve Silifke Engelli Basketbol takımının gösteri maçı büyük alkış aldı. Festival sonunda minikler kategorisinde ÇSK2, küçükler kategorisinde ÇSK1, yıldızlar kategorisinde Gençlik Spor 2, gençler kategorisinde ÇSK, büyükler kategorisinde ÇSK, kurumlar kategorisinde İhtiyaç Akademi ve genç kızlar kategorisinde ise ÇSK2 takımları birinci oldu.

Tarsus Kaymakamı Hasan Göç, Tarsus Belediyesi, Tarsus Emniyet Müdürü Yaşar Aksoy, Tarsus Amerikan Koleji, Tarsus Koleji, Çukurova Spor Kulübü, Güney Yıldızları Spor Okulu, Çukurova Spor Kulübü, Berrak Su, Mersin İdman Yurdu bayan basketbol takımı ve Tarsus Belediyespor bayan basketbol takımının katılımı ile gerçekleştirilen etkinlikte Tarsus Kaymakamı Hasan Göç’ün oynadığı gösteri maçının ardından ödül töreni gerçekleşti ve tüm katılımcı kurumlara plaketleri takdim edildi.

Siyaset Haberleri Arşivi
Spor Haberleri Arşivi