• 2845-milletvekili-uzun-8220daha-iyisini-yapacak-olan-da-yine-bizim-iktidarimizdir8221.html

  

Milletvekili Uzun: “Daha iyisini yapacak olan da yine bizim iktidarımızdır”
Meryem Elmastas 945940 08.10.2013

Milletvekili Uzun: “Daha iyisini yapacak olan da yine bizim iktidarımızdır”

AK Parti Mersin Milletvekili Ahmet Tevfik Uzun, Türkiye'de hizmetlerin yanı sıra demokratikleşme alanında da önemli gelişmeler kaydedildiğini belirterek, Türkiye’deki bu büyük değişimi, bu büyük gelişmeyi partimiz gerçekleştirdi. Bizim yaşımızda olanlar büyük sıkıntılar yaşadı, şimdiki nesiller rahatlık içinde büyüdü ve daha iyisini istiyorlar. Bunu da hak ediyorlar doğrusu. Daha iyisini yapacak olan da yine bizim iktidarımızdır" dedi.

Uzun, sağlık, eğitim, ulaştırma gibi bütün alanlarda cumhuriyet tarihinde görülmemiş hizmetlere imza attıklarını kaydetti.İnsanların hastane kuyruklarında günlerce beklediği, bir ilaç alabilmek için günlerce sıraya girdiği dönemleri unutmadıklarını ifade eden Uzun, sağlıktaki yaşanan sıkıntıları kısa sürede çözdüklerini bildirdi.

Uzun, Türkiye’nin kısa süredeki büyümesi nedeniyle tüm dünya milletlerinin umudu haline geldiğini, Türk pasaportunun artık çok daha kıymetli hale geldiğini, bunu yurt dışına çıkan bütün vatandaşların ifade ettiğini vurguladı.

Uzun, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Enflasyonla boğuşan, parası dünyanın en değersiz ülkesi olan ülkemiz,şükürler olsun ki bugün bu noktaya geldi. Savunma sanayi ve teknolojiye yatırım yapma noktasında da kendi ayaklarımızın üzerinde durabilecek konuma geliyoruz.İnsanlarımızın hayatını her alanda kolaylaştırdık. Türkiye’deki bu büyük değişimi, bu büyük gelişmeyi partimiz gerçekleştirdi. Bizim yaşımızda olanlar büyük sıkıntılar yaşadı, şimdiki nesiller rahatlık içinde büyüdü ve daha iyisini istiyorlar. Bunu da hak ediyorlar doğrusu. Daha iyisini yapacak olan da yine bizim iktidarımızdır."

Siyaset Haberleri Arşivi
Spor Haberleri Arşivi