• 2052-belediye-baskani-celik-8220tarsus-istikrari-istiyor8221-dedi.html

  

BELEDİYE BAŞKANI ÇELİK, “TARSUS İSTİKRARI İSTİYOR” DEDİ
Meryem Elmastas 945907 14.03.2013

Gülek Belediye başkanı ve Tarsus belediye başkan aday adayı Tekin Çelik Basın merkezimizi ziyaret ederek siyasi konularda fikir alış verişinde bulundu.

Tarsus’un dört dönemdir istikrar içerisinde yönetildiğini belirten Çelik, “bu istikrarın sürmesi için Tarsus halkı da hazır, bizde hazırız” dedi.

2014 yılındaki seçimlerde Tarsus’taki istikrarın değişmeyeceğini belirten Çelik, belediyecilikte başarılı bir grafiği sahip olan MHP’nin 2014 yılında da bu grafiğini yükselteceğini biliyoruz, Tarsus’ta beşinci döneme imza atarken bunu büyükşehir belediyesi ile taçlandıracağımızdan hiç bir şüphemiz yok.  Şuan seçime uzun bir süre olmasına rağmen MHP yaklaşık 3 aydır alanlara inmiş ve halkımızın nabzını tutmaya başlamıştır. Görülen o ki, Tarsusta istikrarı MHP ile gören vatandaşlarımızın bu rüzgarı Mersin büyükşehir belediye seçimleri için Mersin halkı tarafından da benimsenmiştir dedi.

Gülek belediye başkanı ve Tarsus belediye başkan aday adayı Tekin Çelik şuan MHP aday adayları içerisinde en aktif isim olarak kamuoyunda büyük bir ilgi görüyor

Güncel Haberler Arşivi
Spor Haberleri Arşivi