• 2005-kocamaz-dan-esnaf-ziyareti.html

  

Kocamaz Esnafları Ziyaret Etti
Meryem Elmastas 943671 06.03.2013

İstasyon meydanından başlayıp Çakmak Caddesinde devam eden esnaf gezisinde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kocamaz, Mersin’in makus talihini değiştireceklerine inandıklarını söyledi.

Her kesimde büyük ilgi gören Başkan Kocamaz, kötü yönetime son vermek için göreve hazır olduklarını kaydetti.

Başkan Kocamaz, “2014’te tüm ülkemizde olduğu gibi Mersin’imizde de bir yerel yönetim seçimi yapılacak. Şuanda aday adayıyız. Vatandaşlarımızla konuşuyoruz. Bizi tanıyanlar önceden biliyor tanımayanlara da kendimizi tanıtıyoruz. Tabi en son kararı Genel Merkezimiz verecektir. Herkese, her kesime ulaşmanın gayretini güdüyoruz. Değişik günlerde Mersin esnafıyla bir arada olmaya çalışıyoruz. Esnaflarımızdan çok yoğun bir ilgi görüyoruz. Gördüğümüz ilgiden de memnunuz. İnşallah önümüzdeki yakın bir gelecekte partimiz, Milliyetçi Hareket Partisi’nin Mersin Büyük şehir adayını açıklayacak. Bu aday açıklamasından sonra zannediyorum, bu ilgi her geçen gün biraz daha artacak. Bugünde vatandaşlarımızın çok heyecanlı olduğunu, seçime hazır olduğunu görüyoruz. Ve inşallah önümüzdeki günlerde bizde çalışmalarımızı biraz daha yoğunlaştıracağız. Seçime kadar vatandaşımızın tamamıyla Çamlıyayla’dan Anamur’a kadar bir bütün halinde olacağız. Kucaklaşacağız, kaynaşacağız ve inşallah ipi de göğüsleyeceğiz” dedi.

Mersin’in hak ettiği konumda olmadığını vurgulayan Başkan Kocamaz, “Mersin’de yaşayan, havasını teneffüs eden, suyunu içen, ekmeğini Mersin’den kazanan bütün insanlarımızı aynı mesafede görerek hepsini bağrımıza basacağız ve beklentilerine olabildiğince cevap vermenin gayretini güdeceğiz. Mersin’de yaşayan insanların hakkını sonuna kadar koruyacağız. Çıktığımız bu yolda şimdiden bize destek veren ve bu heyecanı bizimle paylaşan bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum ” ifadesini kullandı.

 

Siyaset Haberleri Arşivi
Spor Haberleri Arşivi