• 184-gozler-kabasakal-da.html

  

GÖZLER KABASAKAL’DA
Meryem Elmastas 630779 26.02.2011

28 Şubat 2011 Pazartesi günü saat 12:30 da partisinin Tarsus İlçe binasında geniş katılımlı bir basın açıklaması yapacak olan CHP Mersin Milletvekili Aday Adayı Av. Semra Kabasakal’ın basın açıklamasının içeriği merakla bekleniyor.

    Milletvekili Aday Adaylığı çalışmalarını hızla sürdüren Kabasakal, geçtiğimiz hafta içerisinde politik güce sahip birçok grupla görüşerek siyasi destek almış ve adını Tarsus dışında Mersin’in bütün İlçelerine taşımayı başarmıştı.

     Gittiği her yerde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun dürüstlüğü için siyasete girdiğini söyleyen Kabasakal, siyasette iddialı olduğunu vurguluyor ve konuşmalarında sürekli şu görüşlere yer veriyor. “Sevgili hemşerilerim. Daha önce yapılan bütün çağırılara rağmen siyasete katılma gibi bir düşüncem yoktu. Ancak CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun dürüstlüğü benim siyasete katılma nedenimi oluşturdu. Bildiğiniz gibi ben bir Avukatım. Yani, koltuk sevdalısı biri değilim. Her şeyden önce Tarsus’umuzun sevdalısıyım. Türkiye’mizin sevdalısıyım. Sizlere gerçek anlamda hizmet vermek istiyorum. Başta Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere, parti programımıza güvenip, desteklerinizle seçilirsem, sadece Mersin ve Tarsus’ta değil, Türkiye genelindeki bütün yoksulların Ankara’daki ablası, bacısı, kardeşi, ezilenlerin avukatı olacağım.”
 
 
   

Siyaset Haberleri Arşivi
Spor Haberleri Arşivi