• 170-toroslar-bahceli-ile-ses-verdi.html

  

TOROSLAR, BAHÇELİ İLE SES VERDİ
Meryem Elmastas 630073 21.02.2011

      “Ses ver Türkiye” sloganı ile seçim çalışmalarını sürdüren MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli üç günlüğüne geldiği Mersin’de oldukça kalabalık bir gövde gösterisi yaptı.

        Mersin’in Toroslar Beldesinde 29 tesisin açılışını yapıp, 12 tesisin de temel atma törenine katılan Devlet Bahçeli, ilçe teşkilatlarında bulunduğu ziyaretleri sırasında yoğun sevgi seli ile karşılandı.

       Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, MHP Mersin Milletvekili Akif Akkuş, MHP Mersin İl Başkanı Mahmut Tat, Belde Belediye Başkanları ve İlçe Teşkilat yöneticileri arasında konuşan Devlet Bahçeli, Ak Parti’nin alaca karanlıkta kurulmuş bir siyasi parti olduğu iddiasında bulunarak, ülkeyi 8 yıldır kötü yönettiklerini söyledi.

       İçişleri Bakanı ve Adalet Bakanının Yüce Divana gönderileceğini iddia eden Bahçeli, sözlerine devamla yaptığı konuşmasını şu şekilde sürdürdü. “Kandil’den gelen mesajların bir devlet politikası haline dönüştürüldüğünü büyük üzüntü içerisinde izliyoruz. Türkiye 1 Ağustos 2009 tarihinden itibaren Kandil’de Güney Doğu Anadolu dağlarında ve büyük illerde kol gezen PKK terörünün siyasallaşması için devlet politikasını benimseyebilecek bir gaflete düşmüştür. Bölünmeyi bir devlet politikası haline getirenlerden hesap soracağız. İçişleri Bakanı ve Adalet Bakanı yüce divana gönderilecek”

       Bahçeli daha sonra Mersin Ülkü Ocağının açılışını yaptı ve Tarsus’ta partisine katılan Bağımsız Belediye Meclisi üyesi Yeşim Sancaktar ile Ak Parti Belediye Meclisi üyesi Tebessüm Kökdil’e rozet taktı.
 
 
 

Spor Haberleri Arşivi